Assassin’s creed III z portem na Switcha!

Assassin’s creed III z portem na Switcha!

21 maja, 2019 0 przez Makron

Wydana w 2012 roku trzecia odsłona serii Assassin’s creed doczekała się zremasterowanej wersji na obecną generację konsol i PC. Użytkownicy komputerów osobistych, Xboxa One i Playstation 4 mogli cieszyć się odświeżona wersją gry już 29 marca tego roku. Natomiast posiadacze hendhelda od Nintendo musieli poczekać na swój port niemal dwa miesiące dłużej.

Przygotowana edycja oferuje całą zawartość dodatkową oryginału oraz odświeżone Assassin’s Creed Liberation

Wydawca gry podkreśla, że wersja na Switcha została specjalnie dostosowana do konsol przenośnych i w pełni wykorzystuje jego technologię (HD Rumble, ekran dotykowy).

Cena na premierę wynosi 160 zł.

Warto dodać, że trzecia część domyka trylogię Desmonda Milesa (bohater wcielający się w tytułowych assassynów za pomocą technologii Animus). Wprowadza też kilka ciekawych zmian, które odcisnęły mocne piętno na kolejnych odsłonach serii min. (wspinaczka po drzewach, zmiany pór roku, polowania na zwierzynę, małe otwarte obszary leśne).

Mimo 7 lat na karku, gra nadal się broni i oferuje kilka godzin wspaniałej zabawy, a poprawiony gamepley i oprawa graficzna to dodatkowy argument, aby przypomnieć sobie tą niekoniecznie docenioną odsłonę serii.

A jak wy oceniacie trzecią część przygód w świecie Animusa, a może jeszcze nie graliście? Dajcie znać w komentarzach.

Please follow and like us: