Ikona HOT SEATS lat 90′ / Gimby nie znajo

Ikona HOT SEATS lat 90′ / Gimby nie znajo

14 września, 2019 0 przez ArcyTVGra

Wpadłem ostatnio w drobną zadumę, przygotowując materiał Video dla „Magiczne lata 90′” (Filmik znajdziecie na dole). Mianowicie dopadła mnie retrospekcja, jak fenomenalnym tytułem było wówczas Heroes of Might and Magic III w czasach GTA, Soldier of Fortune, Starcrafta czy Mortal Kombat. Strategia Turowa wydana w 1999 roku (3 Am.Płn 99′, 3 Kwietnia 99′ PL, wersja HD 29 stycznia 2015r.) przez The 3DO Company okazała się wisienką na torcie całej ówczesnej trylogii (na tę chwilę prawowitych części HOM&M mamy chyba 7 ? ). Wszystko, co było przed i po trzeciej części nie mogło się w żaden sposób równać uniwersalności, prostocie oraz niekończącej się miodności Heroes of Might and Magic III.

Rozgrywka

Do rozegrania wspaniałe 7 grywalnych kampanii na kontynencie Antagarich. W zależności od tego, jaka kampanie wybierzemy, widzimy rozgrywająca się akcje z innej perspektywy konfliktu. Nieprzespane godziny w trybie kampanii, a i paznokcie obgryzione do kości przy rozgrywce HOT SEAT pozwalającej grac w więcej osób na jednym Pc. Atuty te sprawiały, że rozgrywka, zdawała się nie mieć końca, a miodność nie pozwalała odejść od komputera. Powiem szczerze, że nic lepiej nie łączyło przyjaciół w tamtych czasach niż rozgrywka Hot Seat ( Oraz „Celebrity Deathmatch” U Zbyszka na MTV no i naturalnie partyjka w Warhammer Fantasy Role Play <3 😉 ).

Rozgrywka polega na strategicznej eksploracji mapy świata oraz taktycznej walce w systemie turowym. Tak jak w pozostałych grach serii, gracz kontroluje pewną liczbę bohaterów, którzy funkcjonują jako generałowie dowodzący wojskami składającymi się z różnych rodzajów stworzeń, zaczerpniętych z mitów i legend.

Całość dopełnia pełna gama zaklęć wprost z naszej księgi zaklęć uzupełnianej na bieżąco w Gildii Magów o nowe czary.

Gracz może ukończyć (wygrać) mapę, wypełniając cele ustalone przez jej autora, np.: zdobycie wszystkich miast na mapie, zebranie określonej ilości zasobów czy odkrycie układanki w celu znalezienia Graala. Jeśli gracz straci wszystkich bohaterów i miasta, przegrywa grę.

Zobaczcie jak to widzi nasz Partner „Magiczne lata 90′” na funpage którego serdecznie wszystkich zapraszam. Wspólnymi siłami uzyskalismy to oto Arcydzieło.

VIDEO W PRODUKCJI !!!

Zobacz Także :.

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Silent Hill – Piramidogłowy /Gimby nie znajo

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Gorący CosplayCzwartek – Cirilla

Gorący CosplayCzwartek – Triss Merigold odważne zdjęcia

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Please follow and like us: