Wiedzmin 3 na Nintendo Switch w koncu potwierdzony !

Wiedzmin 3 na Nintendo Switch w koncu potwierdzony !

12 czerwca, 2019 1 przez ArcyTVGra

Wiedzmin 3 na Nintendo Swich. Stało się i CD project RED oficjalnie potwierdził, wcześniejsze plotki co za tym idzie Wiedzmin 3: Dziki Gon z dwoma dodatkami Serce z Kamienia oraz Krew i wino jeszcze w 2019 będzie dostępny na Nintendo Swich.

Całkiem niedawno Miałem okazje rozmawiać z Mieszko Administratorem grupy FB Nintendo Swich Polska (NSP) (na którą też serdecznie zapraszam fanów japońskiej konsolki średniaka od Nintendo), który stwierdził, że plotki odnośnie do Wiedzmina 3 na Swicha są nic niewarte. Mamy wiec niespodziankę drogi kolego 😉 Powiem więcej! Uważam, że sytuacja ta podniesie znacząco standard dla konsolki japończyków pomimo tego ze wyglada jak wygląda. Wersja na Handhelda wygląda o wiele, wiele gorzej niż odsłona na PC. Szczegóły otoczenia, ostrość obrazu, zasiąg widzenia, modele postaci praktycznie wszystko, co związane z elementem graficznym niestety spotkało się z kompromisem, by gra mogla zadziałać na Switchu.

Nie jest potwierdzona zadna wersja kolekcjonerska

Warto też nadmienić ze CD Projekt RED zlecił wykonanie portu innej ekipie. Za jego powstanie odpowiada w tej chwili studio Saber Interactive, znane z tegorocznego World War Z. Cena jeszcze niestety nie jest nam znana, ale będziemy trzymać palec na pulsie.

Zobacz Także :.

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Gorący CosplayCzwartek – Cirilla

Gorący CosplayCzwartek – Triss Merigold odważne zdjęcia

Już dziś czyli 27 mają w sieciach sklepów biedronka pojawią się Gry

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Oddworld — Soulstorm, Abe wcale nie wybiera się na emeryturę

Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Erotyczne Połączenie Mass Effect I XCom Jednym Z Największych Sukcesów Kickstartera !

Please follow and like us: