Era abonamentów coraz blizej ?

Era abonamentów coraz blizej ?

27 maja, 2019 0 przez Makron

Ubisoft zaraz po EA i Microsoft jest kolejną firmą, która decyduje się na dystrybucję gier w formie abonamentu subskrybcyjnego.

Najwyraźniej po ogłoszeniu przez Elektroników, oraz giganta z Redmond danych finansowych związanych z ich usługami abonamentowymi. Ubisoft idzie za ciosem i dołącza do nich wraz ze swoim Ubisoft Pass.

Jeśli zapoznamy się z biblioteka gier francuskiej firmy może się okazać, że wydawca będzie bardzo mocną konkurencją na rynku abonamentów gameingowych. Ubisoft już na starcie będzie w stanie zaoferować szeroki wachlarz tytułów dostępnych w związku z usługą.

Mówi się także o tzw. Ubisoft Pass Premium, które ma być czymś na zasadzie EA Access Premium. Szczegóły co do tego nie są nam znane, ale najpewniej ma oferować najnowsze tytuły na premierę i oczywiście być droższą opcją.


Kwestie cenowe usługi nie są jeszcze znane. Choć najbardziej prawdopodobna wycena to 25-40 zł/ msc. co wydaje się być bardzo uczciwą kwotą.

Jak możemy zaobserwować coraz więcej firm decyduje się na opcję dystrybucji abonamentowej, czy w niedalekiej przyszłości całkowicie zrezygnujemy z nabywania gier w tradycyjnej formie? Co w ogóle sądzicie o tym modelu udostępniania gier? Dzielcie się w komentarzach waszymi przemyśleniami.

Zobacz Także :.

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Już dziś czyli 27 mają w sieciach sklepów biedronka pojawią się Gry

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Oddworld — Soulstorm, Abe wcale nie wybiera się na emeryturę

Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony

Diablo 3 jeszcze kilka dni i mamy nowy ‚Lepszy’ Sezon ?

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Erotyczne Połączenie Mass Effect I XCom Jednym Z Największych Sukcesów Kickstartera !

Please follow and like us: