Dying Light 2 Zobaczymy już na E3 2019 !

Dying Light 2 Zobaczymy już na E3 2019 !

29 kwietnia, 2019 0 przez ArcyTVGra

Akcja Dying Light toczy się 15 lat po wydarzeniach z części pierwszej. Nowe miejsce bliżej nieokreślona europejska metropolia. Ludzie znów zmuszeni są, by toczyć nierówną walkę z epidemia wirusa, który dziesiątkuje rasę ludzką.

Prawdziwe niebezpieczeństwo naturalnie budzi się dopiero po zmroku A obrazek wyżej pokazuje z czym przyjdzie nam się zmierzyć;). Co jest mega ciekawe, fabula nie jest zamknięta w jednej historii, ale będzie to fabularny sandbox a nasze wybory kreować będą opowieść która przyjdzie nam usłyszeć .

Zobacz także :. Layers Of Fear 2. Horror Polskiej produkcji

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź na Ceneo.pl

Kolejna polska produkcja jest dzis na tapecie, a jest to wlasnie Dying Light 2. Produkcja, która zawdzieczamy studiu Techland. Dying Light 2 jest kontynuacja moim zdaniem mega miodnej gry z otwartym swiatem z 2015 r.

W tym roku w dniach 11-13 czerwca tradycyjnie juz w Los Angeles Convention Center odbedzie sie tegoroczna edycja targow E3. Jak sie okazuje Techland (znane z Dead Island czy Call of Jarulez) oglosil, ze podczas tegorocznych targów E3 uchyli rabka tajemnicy i dostarczy nam nowe informacje oraz materialy czy date premiery Dying Light 2 Sequela jednej z najpopularniejszych polskich gier. Warto nadmienic ze Dying Light pomimo tego, iz premiere mialo ponad 4 ry lata temu, to w dalszym ciagu sprzedaje sie bardzo dobrze.

Zobacz także :. RAGE 2 – Bedzie Dobrze !

Dying light
Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź na Ceneo.pl

Tytuł zachowa wszystkie elementy części pierwszej, co za tym idzie dalej będzie to otwarty świat przepełniony zombie’kami, fpp czy tak ulubiony przeze mnie parkour. Sam świat okazuje się, jest przynajmniej 4 ry razy większy niż w części pierwszej. Co daje nam przeogromny teren który możemy zwiedzić. Naturalnie wszystko dopełnia niewyobrażalna ilość dostępnej broni, crafting, i wszelakie zbieractwo. Oprócz tego dodany zostanie także system wyborów który mocno będzie wpływał na rozwój fabuły czy też wygląd wirtualnego świata. Produkcja zostanie wydana na Pc, Playstation 4, xbox one premiera była planowana na 2019 r. ale na ta chwile twórcy przyznają, ze nie jest jeszcze znana dokładna data premiery.

Zobacz także :. Kolejna darmowa gra w Epic Games Store od 2 maja.

Komputery - sprawdź na Ceneo.pl

]]>

Please follow and like us:
error