Dino Crisis zarejestrowany, jest teaser remake’u od fanów

Dino Crisis zarejestrowany, jest teaser remake’u od fanów

19 grudnia, 2019 0 przez ArcyTVGra

Capcom zarejestrował znak towarowy Dino Crisis. Co za tym idzie, jest szansa, że ta mocna seria horrorów doczeka się swojego remake’u tak jak fenomenalny dla nas Resident Evil.

Ostatnio bardzo głośno jest o serii Resident Evil, co zresztą jest zrozumiale. Seria wydana przez Capcom jest i była dosłownie majstersztykiem. To nie jedyne fenomenalne dziecko japońskiej firmy. W 1999 roku światło dzienne ujrzała pierwsza część serii Dino Crisi kontynuowane w 2000 oraz 2003 roku. Tak jak w RE walczyło się z hordami wręcz zombie, tak w Dino Crisis musieliśmy się zmierzyć z dinozaurami. Dlaczego obydwie serie są tu poruszane ? Obydwa twory Capcomu były mega dobre. Pomimo wielu nadziei, fani nie doczekali się już odsłony czwartej.

Jednak wychodzi na to ze cos jest na rzeczy, bo Capcom rejestrując nowe znaki towarowe jak Darkstalkers, Rockman czy Power Stone zarejestrował również Dino Crisis. Naturalnie nie musi to znaczyć dosłownie nic, ale jest ziarenko nadziei na kontynuacje bądź tez jakiś remake przygotowywany w przyszłości przez Capcom.

Fani już dawno wzięli naturalnie spraw w swoje ręce, i tak powstał amatorski projekt wskrzeszenia tej gry, który doczekał się nawet własnego teasera z elementami gameplayu.

Zobacz Także :.

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Zapraszamy na Dział gorący CosplayCzwartek !

Gorący CosplayCzwartek – Natasha Volkova

Gorący CosplayCzwartek – Filippa Eilhart

Gorący CosplayCzwartek – Ciri

Gorący CosplayCzwartek – Triss Merigold odważne zdjęcia

Gorący CosplayCzwartek – Yennefer z Vangerbergu

Zobacz Także :.

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Silent Hill – Piramidogłowy /Gimby nie znajo

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Please follow and like us: