RAGE 2 – Bedzie Dobrze !

RAGE 2 – Bedzie Dobrze !

24 kwietnia, 2019 0 przez ArcyTVGra

Jak wiemy wielkimi krokami, zbliżamy się do premiery gry RAGE 2 następcy FPS-a od Bethesdy Software z 2011 roku.

Fabuła:. Walter (bo tak ma na imie główny bohater) prowadzi walkę, z reżimem zwanym Władzą. Mija już 130 lat od uderzenia Asteroidy Aphophis, a Ziemia spustoszona przez uderzenie powoli powraca do życia. Protagonista jest ostatnim strażnikiem Vienelandu i zostaje zmuszony do walki o przeżycie. Akcja ma miejsce 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Głównym przeciwnikiem w grze jest Generał Cross, przywódca władzy. 

Zobacz także :. Plaga Zombie już od tygodnia zalewa świat

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Odpowiedzialni za tworzenie tej gry są Avalanche Studios twórcy ‚Just Cause‚ oraz nie kto inny jak id Software znane z kultowej serii ‚Doom‚. Grę ujrzymy już 14 maja 2019 roku. Zostanie ona wydana na PC, PlayStation 4 oraz Xbox.
Gra jest mocno zainspirowana serią Borderlands stylistycznie. Jest to pełnoprawny sandbox, osadzonym w niebezpiecznym i mega dynamicznym świecie pełnym Mutantów. 
Klimat to produkcja „Post-Postapokaliptyczna”, w którym będzie położony większy nacisk na fabułę i rozgrywkę względem części pierwszej. W grze mają występować zdarzenia losowe a sama rozgrywka ma być bardziej
zróżnicowana. Naturalnie Maga odjechana Broń (ulepszenia, nowe funkcjonalności) oraz zestaw dodatkowych umiejętności mają dopełnić naszą zabawę.  <—- Filmik na dole strony

Zobacz Także :. Chernobylyte poprostu Survival Horror

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

W grze będzie zawartych też kilka innych ciekawych zajęć pobocznych jak:. Wyścigi zarówno na torze, jak i otwartej przestrzeni, Niszczenie mocno chronionych konwojów czy też „Mutant Bash” nie mniej nie więcej jak kolejne fale Mutantów do odparcia.

Zobacz także :. Kolejna darmowa gra w Epic Games Store od 2 maja

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Jak na tę chwilę zostanie nam zaoferowana tylko Kampania dla Jednego gracza, niemniej jednak twórcy zapowiedzieli już ewaluowanie usługi z biegiem czasu.

Zapraszam na Intro a właściwie to best 5 upcomingn

Komputery na Ceneo

Tu znajdziemy cały wachlarz broni oraz Umiejętności

Komputery na Ceneo

I 9 minutowy GamePlay

Please follow and like us:
error