Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony.

Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony.

13 maja, 2019 0 przez ArcyTVGra

Predator: Hunting Grounds tworzony przez ekipę z Friday the 13th, został zaprezentowany podczas drugiej prezentacji State of Play Sony. Predator: Huntoing Grounds jest gra akcji dedykowana rozgrywce sieciowej, w której gracze wciela się w tytułowego owce „Predatora” lub grupę komandosów.

Jak się domyślacie, rozgrywka będzie polegać na polowaniu, w którym przybysz z kosmosu zapoluje na naszych dzielnych komandosów. Rozgrywka ma się okazać asymetryczną, co oznacza nie mniej nie więcej jak zmagania postaci o nierównych umiejętnościach. Jako Komandosi dostaniemy do dyspozycji tradycyjne uzbrojenie (strzelby, karabiny, snajperki). Gwiezdny łowca natomiast będzie miał dostęp do bardziej zaawansowanych gadgetów takich jak Kamuflaż, wszystkim dobrze znane działko laserowe czy podczerwień do łatwiejszego wypatrywania ofiar.
Mam pewne podstawy, by przypuszczać, że rozgrywka może być bardzo podobna do tej, która została nam zaprezentowana w grze Friday the 13th.

Gra powstaje przy współpracy z Fox, co oznacza to, że twórcy starają się wiernie odtworzyć dla nas świat, znany z filmów o Predatorze. Data premiery przewidziana jest na 2020 r.
Nie jest jeszcze wiadomym, na jakie platformy dokładnie zostanie wydany ten tytuł, ale wiadomo, iż Predator Hunting Ground na pewno pojawi się na konsoli PlayStation 4.


Poniżej znajdziecie krotki trailer zaprezentowany nam na State of Play Sony. Zwiastun niestety nie zawiera żadnego gameplaya, wiec na więc niestety jesteśmy zmuszeni poczekać. Do momentu aż ujawnione zostaną kolejne materiały z tej gry.

Zobacz także :.

Diablo 3 jeszcze kilka dni i mamy nowy ‚Lepszy’ Sezon ?

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Erotyczne Połączenie Mass Effect I XCom Jednym Z Największych Sukcesów Kickstartera !

Dying Light 2 Zobaczymy Już Na E3 2019 !

Layers Of Fear 2. Horror Polskiej Produkcji Pojawi Się Szybciej, Niż Się Spodziewaliśmy.

Please follow and like us:
error