Oddworld — Soulstorm, Abe wcale nie wybiera się na emeryturę.

Oddworld — Soulstorm, Abe wcale nie wybiera się na emeryturę.

14 maja, 2019 0 przez ArcyTVGra

Oddworld to legendarna marka odnosząca sukcesy na Playstation w latach 90′ stworzona przez Oddworld Inhabitiants Inc. Główna postać ‚Abe’ miał nawet okazje wystąpić w teledysku utworu Music Instruktor – „Get Freaky”
W sieci pojawiły się najnowsze materiały wideo dotyczące Soulstorm. Jest to kolejna część zaraz po odświeżonym Oddworld: Abe’s Oddysee — New ‚n’ Tasty z 2013 r.

Oddworld: Soulstorm zaprezentuje nam nowa, odświeżona oraz mroczniejsza wizje uniwersum oddworld, wykorzystującą w zupełnie nowy sposób zagadnienia i problemy w grze.
Raz kolejny już wcielając się w skórę miłego i przyjaznego Mokudina o imieniu Abe będziemy zmuszeni stawić czoła przebiegłym Glukkonom. Tuz po wydarzeniach z O: New ‚n’ Tasty, wraz z trzynastoma pobratymcami znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia. Grupa samodzielnie będzie przedzierać się przez piaski pustyni pozbawiona jedzenia, picia i nadziei, ale za to z dziwnym napojem wyskokowym, który uzależnia !.


Oddworld: Soulstorm będzie rozwijać pomysł oraz model rozgrywki, który otrzymaliśmy w Oddworld: New ‘n’ Tasty. Oznacza to, że będzie to platformówka 2,5 D z elementami logicznymi. Podczas zabawy będziemy bazować nie tylko na własnych umiejętnościach manualnych oraz umiejętnościach naszego protegowanego, ale także na swoich współbratymcach spotykanych po drodze.
W gre zagramy niestety tylko w trybie Single player. A nabyć go bedzie nam dane dopiero w 2020 r.

Dwa fenomenalne Trailery z gry znajdziecie poniżej.

Zobacz także :.

Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony

Diablo 3 jeszcze kilka dni i mamy nowy ‚Lepszy’ Sezon ?

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Erotyczne Połączenie Mass Effect I XCom Jednym Z Największych Sukcesów Kickstartera !

Dying Light 2 Zobaczymy Już Na E3 2019 !

Please follow and like us:
error