Layers Of Fear 2. Horror Polskiej produkcji pojawi się szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Layers Of Fear 2. Horror Polskiej produkcji pojawi się szybciej, niż się spodziewaliśmy.

26 kwietnia, 2019 0 przez ArcyTVGra

Kolejne Polskie cudeńko szykuje się, by zaskoczyć nas już niebawem. A wygląda na to, że może to być całkiem dobra gra. Pierwszy gameplay  zapewnia naprawdę mocne doznania. Layers of Fears 2 jako Horror jest naprawdę straszy. Tak jak w części pierwszej motywem przewodnim było malarstwo, tak w części drugiej zaskoczy nas motyw początków kinematografii.

Zobacz także artykul:. Rage 2 – Będzie Dobrze !

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne na Ceneo

Nasz protegowany okazuje się raz kolejny artysta, którego celem jest ukończenie arcydzieła, a akcja będzie działa się na pokładzie wielkiego okrętu. Rozgrywka toczy się w perspektywie pierwszy osobowej (fpp), a polegać będzie głównie na przemierzaniu pokładów okrętu.

Także artykuł:. Plaga Zombie zalewa swiat !

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne na Ceneo

Naturalnie nie będzie to zwykły spacer, a doświadczenie przepełnione paranormalnymi zjawiskami. Z biegiem czasu będziemy odkrywać skrywana Historie naszego protagonisty, to znajdziemy jakaś notatkę, to usłyszymy jakieś wspomnienie bohatera i wszystkie puzzle zaczną się układać w jedna całość. W grze znajdziemy też wiele zagadek logicznych oraz środowiskowych z elementami zręcznościowymi. Wszystko to w grafice trójwymiarowej o niezłej jakości i efektach dźwiękowych na wysokim poziomie. A Tony Todd znany narrator z kultowych horrorów zadba o odpowiednia narracje.

Komputery - porównaj na Ceneo.pl

Please follow and like us:
error