Darkwood juz 16 maja na Switch 17 maja na Xbox One

Darkwood juz 16 maja na Switch 17 maja na Xbox One

15 maja, 2019 0 przez ArcyTVGra

Darkwood jest to survival Horror z perspektywą z lotu ptaka (top-down). Wypuszczona już jakiś czas temu perełka polskiego studia z warszawy Acid Wizard trafia na dniach na konsole 16 maj Nintendo a 17 maj XboxOne ! Gra zgarnia całkiem przyzwoite oceny zachwycony między innymi redaktor GameSpot, wystawił grze 9/10

  • Critical Hit 9/10
  • We Got This Covered 9/10
  • Twinfinite 8/10
  • TheSixAxis 8/10
  • God is a Geek 8/10
  • TheSixthAxis 8/10
  • SquareExo 8/10
Gry komputerowe - porównaj na Ceneo.pl

Rozgrywka w grze została podzielona na dwa etapy. W ciągu nocy bronimy naszego domu przed siłami ciemności. W trakcie dnia natomiast eksplorujemy pobliski las w poszukiwaniu surowców oraz materiałów pomagającym nam znacznie w skutecznym odpieraniu wrogów, gdy zapadnie zmrok.Z biegiem gry nasz protegowany pogrąża się coraz bardziej w szaleństwie i paranoi. By po pewnym czasie nie potrafić już odróżnić co jest zwykłą imaginacją a co prawdą.
Gra jest bardzo wymagająca, a gracz nigdy nie jest przez nią prowadzony za rączkę. A przeżycie w dziczy nie jest wcale proste, wymaga od nas sporego refleksu, jak i umiejętności szybkiego adaptowania się do zmieniających się warunków. Co ciekawe po śmierci część dokonań przechodzi z nami na kolejne wcielenie naszego protegowanego, wszystkie stany gry natomiast zostają skasowane.

Silnik gry za każdym razem generuje nową mapę i uzupełnia nowymi wydarzeniami. Naturalnie przez wgląd na to, iż gra ma wbudowane elementy RPG mamy dostęp do unikalnych Umiejętności oraz system rzemiosła, czyli możemy tworzyć Nowe przedmioty, barykady, pułapki, zabezpieczenia, jak i ulepszamy nasze przedmioty.
W Darkwood możemy zagrać tylko w trybie Single Player. A rozgrywka wystarcza na 20-25 godzin.

Zobacz Także :.

Oddworld — Soulstorm, Abe wcale nie wybiera się na emeryturę

Predator: Hunting Grounds Zaprezentowany na State of Play Sony

Diablo 3 jeszcze kilka dni i mamy nowy ‚Lepszy’ Sezon ?

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Erotyczne Połączenie Mass Effect I XCom Jednym Z Największych Sukcesów Kickstartera !

Dying Light 2 Zobaczymy Już Na E3 2019 !

Komputery na Ceneo
Please follow and like us:
error