Postal 2 i Postal za Darmo :)

Postal 2 i Postal za Darmo :)

17 grudnia, 2019 0 przez ArcyTVGra

Już od dwóch miesięcy w early access dostępny jest Postal 4: No Regerts, ale kto nigdy nie obcował z ta legendarna marka, może szybko nadrobić zaległości na GOG.com

Tak więc mamy Postal pobierz tutaj oraz Postal 2 pobierz tutaj. Pierwsza część będzie dostępna przez jakaś chwile jeszcze na GOG. Za to część druga musi zostać pobrana w ciągu 48 godzin, to jest do 18 grudnia do godziny 15:00 czasu polskiego, aby na stale zostać dodana do naszej biblioteki.

Postal 2 to gra z 2003 roku, w której wcielamy się w “Kolesia” – nieszczęśliwego człowieka, który tylko stara się wypełniać swoje obowiązki.

Wysadź, przerąb i wyszczaj swoją ścieżkę przez amerykańskie karykatury w tej satyrycznej pierwszoosobowej przygodzie. Spotkaj Kroczusia: szaloną maskotkę, odwiedź wujka Dave’a w siedzibie jego własnego religijnego kultu i stocz niespodziewaną walkę z talibami ukrywającymi się w kanałach! Zepnij się i staw czoło rzeźnikom kanibalom, skorumpowanym glinom i krwiożerczym słoniom. Ze swoim towarzyszem Champem, półlojalnym pitbullem Kolesia, przebij się przez otwarte przestrzenie zaludnione przez nieprzewidywalne AI. Wykorzystaj zróżnicowany arsenał od łopaty po wyrzutnię rakiet .

Pierwszy Postal to już zamierzchłe czasy. Tytuł sporo namieszał w 1997 roku i jego sprzedaż została zakazana w ponad 20 krajach.

Zobacz Także :.

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Zapraszamy na Dział gorący CosplayCzwartek !

Gorący CosplayCzwartek – Natasha Volkova

Gorący CosplayCzwartek – Filippa Eilhart

Gorący CosplayCzwartek – Ciri

Gorący CosplayCzwartek – Triss Merigold odważne zdjęcia

Gorący CosplayCzwartek – Yennefer z Vangerbergu

Zobacz Także :.

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Silent Hill – Piramidogłowy /Gimby nie znajo

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Please follow and like us: