Mindustry za Darmo (PC)

Mindustry za Darmo (PC)

19 września, 2019 0 przez ArcyTVGra

Mindustry to hybrydowa fabryka piaskownicy typu ekonomiczny tower-defense. Twórz skomplikowane łańcuchy dostaw przenośników taśmowych, aby podawać amunicję do wież, produkuj materiały do ​​budowy i broń swoich struktur przed falami wrogów. Funkcje obejmują edytor map, 24 wbudowane mapy, między platformowy tryb dla wielu graczy i bitwy jednostek PvP na dużą skalę.

https://anuke.itch.io/mindustry

Gdybyśmy mieli streścić w jednym słowie grę Mindustry to nic innego nie przychodzi mi na myśl jak określić jej mianem Genialnej gry logistyczno-ekonomicznej z elementami tower-defence. Nie pamietam, kiedy ostatni raz cos wciągnęło mnie tak bardzo, jak ta pozycja. Prostota graficzna oraz złożoność produkcji powoduje, że chce się odkrywać mozliwości, jakie daje nam to uniwersum.

Gra polega na wydobywaniu surowców, które są porozrzucane po różnych miejscach na mapie odpowiednią obróbką w dedykowanych do tego fabrykach oraz dostarczenie gotowego już surowca do naszej Bazy głównej lub dostarczenie ich do odpowiednich wieżyczek jako amunicji. Surowiec transportowany jest na taśmach transportowych i w rurociągach co powoduje ze w pewnym momencie, ścieramy się z problemem logistycznym i brakiem miejsca na postawienie kolejnej taśmy transportowej. Jeśli podoba Ci się gra FACTORIO, to jest to obowiązkowa pozycja do ogrania. Gorąco Polecamy!

Grę możecie Pobrać Tutaj !

Na stronie Twórcy można zrobić mały datek za dobrze wykonaną prace https://anuke.itch.io/mindustry

Zobacz Także :.

Silent Hill — wspomnienia gracza, czy E3 2019 skrywa jakąś tajemnicę ?

Silent Hill – Piramidogłowy /Gimby nie znajo

Zajżyj na dział DARMOWE GRY

Gorący CosplayCzwartek – Cirilla

Gorący CosplayCzwartek – Triss Merigold odważne zdjęcia

Final Fantasy VII Klasyk powraca, Fenomenalny Remake ?

Please follow and like us: